Bus Routes


Bus No. 7

Mr. KALAM BHAI
9827271828
Stop Time
BANGALI SQUARE 7.45
MUSAKHEDI RING ROAD SQUARE 7.47
MUSAKHEDI TEMPO STAND 7.50
MUSAKHEDI JAIL ROAD 7.57
NAVLAKHA 8.00
PRAKASH NAGAR 8.03
SETHIWAL SQUARE 8.08
TEEN IMALI SQUARE 8.10
PALDA SQUARE 8.15
COLLEGE 8.45