Bus Routes


Bus No. 1 (Kampel)

Mr. KISHOR PATEL
9770905931
Stop Time
GRAM KHUDEL 7.20
GRAM PEDMI 7.30
GRAM KAMPLE 8.00
GRAM PIVDAI 8.05
GRAM JAMNIYA 8.20
DEVGURADIYA TEMPLE 8.25
BY- PASS INDORE 8.30
TEJAJI NAGAR 8.35
COLLEGE 8.45